obejrzyj koncert

kup koszulkę

nowa płyta

TAŃCE W KRĘGU

WARSZTATY TANECZNE „TAŃCE W KRĘGU”

Jeżeli przygotowujesz spotkanie lub zjazd. Jeżeli jesteś animatorem lub organizatorem ciekawego wydarzenia i szukasz pomysłu na warsztaty o charakterze integracyjnym, animujące czas dla pewnej grupy osób; MAM DLA CIEBIE DOBRĄ PROPOZYCJĘ!!! ZATAŃCZMY RAZEM W KRĘGU!!!

Taniec od zawsze towarzyszył ludziom rożnych kultur, narodowości i wyznań. Taniec w kręgu jednoczył. Dawał poczucie bezpieczeństwa, poczucie wspólnoty i współprzeżywania. To poprzez taniec w kręgu, najprostszą formę tańca, wyrażano min. radość z narodzin nowego życia czy zaślubin. Tańcząc w kręgu, jednoczono się w bólu płynącym z niespodziewanych odejść czy ludzkich tragedii. Tańcem modlono się i składano uwielbienia i dziękczynienia.

Proponuję Tobie warsztat, podczas którego zatańczymy tańce pochodzące z różnych zakątków świata; z Izraela, obu Ameryk, z Irlandii, Turcji czy z wielu innych fascynujących rejonów.

Tu pozwolę sobie powtórzyć za Joanną Zwoleńską, jedną z głównych prekursorek „Tańców w kręgu” w Polsce. Prywatnie – pięknym człowiekiem; mądrą postacią.

Joanna pisze:

„Wspólne odkrywanie nowych kultur, melodii i rytmu, przekraczanie barier ciała, utartych gestów, środków wyrazu umożliwia nowy rodzaj wspóprzeżywania i osobistego rozwoju. Tańce te są piękną, harmonijną formą poznawania siebie i porozumiewania się z innymi. (…) Niech ta stara forma twórczej i mądrej zabawy niesie radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym bez względu na wiek, profesję i dotychczasowe doświadczenia taneczne. Tańczmy wszędzie, ze wszystkimi i zawsze.”

Źródło: Joanna Zwoleńska, WSTĘP DO WYDANIA POLSKIEGO, „TAŃCE W KRĘGU” Judy King, wydawnictwo KINED


ZADZWOŃ.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

ZAPROŚ MNIE I SPOTKAJMY SIĘ W TANECZNYM KRĘGU.

KONCERTY


znajdź mnie na

kontakt

  • Paweł Chustak "chusti"

    tel: 694 245 780

    email: chusti@op.pl

© 2014 Paweł Chustak “chusti” - Wszelkie prawa zastrzeżone - projekt:maciek-design