obejrzyj koncert

kup koszulkę

nowa płyta

ARCHIWUM NOWOŚCI

JEST BOSKO!!!

16.08.2014

Właśnie wróciliśmy z Oświęcimia (Festiwal Jackowe Granie); ludzie, atmosfera... był DUCH!!! Z Bożą pomocą działy się tam wielkie rzeczy. Wszystkim, za wszystko ogromnie DZIĘKUJEMY! W GALERII ZDJĘĆ prezentujemy "kilka chwil zatrzymanych na pikselach". A już teraz zapraszamy na kolejne sierpniowe spotkania. Tym razem podczas "Boskiego Festiwalu" w Trzcińcu i podczas "Spotkania z Matką Radosną" w Zakrzewie. Do zobaczenia.

10 PYTAŃ DO CHUSTIEGO

24.06.2014

Dzisiaj, na portalu www.bosko.pl, ukazał się wywiad z cyklu: "10 pytań do..." Tytuł tego wydania brzmi: 10 pytań do Pawła Chustaka "Chustiego". Zainteresowanych odsyłam na stronę portalu.

...czyli powiem coś (O)sobie.

NARÓBMY TROCHĘ RABAAAANNNuuu!!!

23.06.2014

Za nami kolejne koncerty. Tym razem w Skierniewicach i w Kazimierzu Biskupim. Wszystkim, za wszystko składamy ogromne podziękowania. Był DUCH i działo się wiele dobrego. Teraz odliczamy niecierpliwie kolejne dni do spotkania z Wami; tym razem w Chełmnie, podczas II Festiwalu Piosenki Religijnej "W ramionach Matki". A wcześniej, bo już 29 czerwca 2014 r., na STARYM RYNKU w Poznaniu (od godz. 13.00) TROCHĘ RABAAAAANuu narobią "siewcy" z Poznania. W ramach tej plenerowej ewangelizacji pojawi się widowisko "NIEBO – ZIEMIA" oparte na tańcach hebrajskich z elementami improwizacji i "zasiewem Słowa Bożego". Tu wybrzmi również moja kompozycja (co jest źródłem radości wielkiej) p.t. "Wspaniały jest majestat Twój". Serdecznie polecam to wydarzenie i proszę o modlitwę za autorów widowiska. Ja tam będę.

"W CISZY" c.d.

13.06.2014

Piosenka od wczoraj obecna jest na LIŚCIE Z MOCĄ. Wszystkich sympatyków odsyłamy na stronę internetową listy (www.listazmoca.pl) i zachęcamy do oddawania głosów na nasz utwór. A już w poniedziałek (16 czerwca), w poznańskim Radio Emaus, w audycji "Muzyka chrześcijan" (po godz. 19.00) opowiem o swoim powrocie, o aktualnych działaniach i planach na przyszłość oraz o przygotowywanej płycie. (www.radioemaus.pl)

O "W CISZY" ZROBIŁO SIĘ GŁOŚNO!

11.06.2014

Piosenka, po tym jak została premierowo zaprezentowana w mediach, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy. To dla nas ogromna radość. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy sympatii i dobre słowa, które towarzyszą Waszej ocenie utworu. Pragniemy poinformować, że od 16 czerwca, utwór "W ciszy" będzie PIOSENKĄ TYGODNIA w Radio Niepokalanów. Chętnych odsyłamy "na fale Radia" lub do internetu: www.radioniepokalanow.pl . "W ciszy" z pewnością pojawi się podczas naszego koncertu w Skierniewicach; ten, już w Boże Ciało, od godziny 14.00, na Rynku Głównym miasta. Zapraszamy serdecznie.


DUCH tam będzie!!!

PREMIERA "W CISZY"!!!

07.06.2014

Z największą przyjemnością, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, "oddajemy w Wasze ręce" nasz nowy utwór, p.t. "W ciszy". Życzymy pozytywnego odbioru i dobrych wrażeń, a w tych dniach, szczególnie pełnego umocowania w Duchu Świętym; wszak to On prowadzi nas za rękę.

Link do utworu:

https://soundcloud.com/pawe-chustak-chusti/w-ciszy

BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA POŻYTEK.

21.05.2014

Z wielką radością, pragnę poinformować, że dzisiaj, w studio Grzegorza Kopali w Poznaniu, rozpoczęliśmy pracę nad płytą, która mamy nadzieję, ukaże się jesienią tego roku. Nagraliśmy pierwsze dźwięki do utworu „W ciszy”, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę Zesłania Ducha Świętego (8 czerwca). Tego dnia, utwór premierowo pojawi się w radio i „na żywo”, podczas naszego koncertu w Lesznie.
Proszę. Wspierajcie modlitwą działania nas wszystkich, tak, by wszystko co robimy, podobało się Bogu i służyło ludziom.

A SKĄD TO I DOKĄD PROWADZI?

04.04.2014

A skąd to...    

W wielkim skrócie. W lipcu 2011 roku, zespół STRÓŻE PORANKA zawiesił działalność. Za to dzisiaj ... „Zielony” (stróżowy basista) i ja, zaprosiliśmy do współpracy młodych, zdolnych muzyków, i wspólnie kontynuujemy to przerwane dzieło, jako:
Paweł CHUSTAK "chusti".

Mimo zmiany nazwy, zapewniam; pozostał ten sam duch, te same treści, ten sam radosny przekaz i energia, które towarzyszyły tamtej działalności. Muzyka, którą się dzielę, to  nadal "muzyka serca" rodząca się z doświadczeń wiary. Jest w nas chęć działania i dzielenia się. Ludzie pomagają. Pan Bóg błogosławi. Jest dobrze i dobrze będzie.
Przed nami: spotkania z Wami, muzyczne premiery i praca nad nową płytą :)
Szczegóły wkrótce.

…i dokąd prowadzi?


BÓG WIE!!!

OD POCZĄTKU

02.04.2014

Dzień 2 kwietnia, to dla mnie, dla Wielu, data szczególna. To tego dnia, narodził się dla NIEBA i poszedł do DOMU OJCA, Jan Paweł II; dzisiaj błogosławiony; święty już wkrótce!
Dzień z takim patronem (…), no cóż, trudniej o lepszy moment na powrót.

Byłem na PUSTYNI.
Lecz pustynia, to nie jest dobre miejsce do ŻYCIA.
Tak wiele znaczy dla mnie, móc napisać: WRACAM!

CHWAŁA NIECH BĘDZIE BOGU W TRÓJCY JEDYNEMU. AMEN.

Błogosławiony Janie Pawle II, oręduj za NAMI!

KONCERTY

 • Kielce
  24.03.2018
 • Sandomierz
  25.03.2018
 • Czaplinek
  07.04.2018

znajdź mnie na

kontakt

 • Paweł Chustak "chusti"

  tel: 694 245 780

  email: chusti@op.pl

© 2014 Paweł Chustak “chusti” - Wszelkie prawa zastrzeżone - projekt:maciek-design