obejrzyj koncert

kup koszulkę

nowa płyta

ARCHIWUM NOWOŚCI

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ!

06.12.2015

Taki dzień, jak ten, ŚWIĘTO-MIKOŁAJOWY :) warto "podkreślić" sympatycznym ogłoszeniem, dlatego ogłaszam tzw. "czyszczenie kartonów" i obwieszczam, że do Świąt BOŻEGO NARODZENIA trwać będzie wyprzedaż koszulek i płyty DROGI. Koszulka z Archaniołem Michałem, wszystkie rodzaje i rozmiary za 25,00 zł od sztuki a płyta DROGI za 20,00 zł. Przy większych zakupach jeszcze utniemy co się da ;) Zachęcam i zapraszam. Kontakt: chusti@op.pl lub tel. 694 245 780.

OKAMGNIENIE

29.10.2015

Zapewne znasz już Idę, naszą zespołową siostrę z umiejętnością "łapania chwil". OKAMGNIENIE, to nazwa jej profilu na fejsie ;) a na nim, warte zobaczenie i polubienia, autorskie przepisy na "zatrzymanie czasu". Polecam serdecznie i odsyłam ... A tak przy okazji... Rozbudowuje się się terminarz naszych koncertów w przyszłym roku. Sprawdź, czy gramy u Ciebie? A może masz pomysł, by zaprosić nas do siebie?

Pozdrawiam. Z Bogiem.

[chusti]


OKAMGNIENIE

WYBIEGAJ (W) DOBRO

22.06.2015

Kochani. Zwykle pojawiam się, gdy dzieją się sprawy ważne. Tak jest i tym razem. Pięknie dziękuję wszystkim Tym, którzy włączyli się w akcję 1% pomocy dla Hani, córki moich najserdeczniejszych Przyjaciół. A i nie zapominam o Tych, którzy wsparli Jej leczenie dodatkową darowizną. Możemy zrobić więcej!!! W jaki sposób? Odsyłam do informacji zawartych niżej. Pozdrawiam pięknie. Chusti


www.piatkadlahani.pl
www.facebook.com/events/1617228455187698

CZAS PASCHY!!!

01.04.2015

Kochani!

Przed nami dni stanowiące TRZON, ESENCJĘ i SENS naszej wiary!!!

Wszystkim nam, życzę błogosławionego czasu TRIDUUM PASCHALNEGO; głębokich przeżyć i szczerych nawróceń. Pamiętajmy, że po CZWARTKU pełnym EUCHARYSTII, po PIĄTKU pełnym cierpienia i, po zatopionej "W ciszy" SOBOCIE, nadejdzie pełen chwały poranek NIEDZIELI ZMARTWYCHWSTANIA JEZUSA CHRYSTUSA. Bóg zawsze zwycięża!!! Tu powtórzę za moim serdecznym przyjacielem, kapłanem: "BARANEK PASCHALNY - moja/Twoja - Droga, Prawda, Życie. Na Wielkie Dni wszelkich darów życzę. Z Modlitwą i życzliwością. Wszystkiego pięknego ;)

Chusti z ekipą Przyjaciół.

TERAZ TARNÓW!

26.03.2015

Pan Bóg posyła, My odpowiadamy! Już w najbliższą sobotę, w Wigilię Niedzieli Palmowej, wraz z moimi przyjaciółmi muzykami, wykonam koncert ewangelizacyjny podczas trwającego w Tarnowie Forum Młodych Diecezji Tarnowskiej. Początek o godz. 17.00.; miejsce - Hala widowiskowo-sportowa, ul. Gumniska. Zapraszamy serdecznie tych wszystkich, którzy mają możliwość pojawić się w tym czasie w Tarnowie. Pozostałych prosimy o wsparcie duchowe i mocno modlitewne za ten CZAS ŁASKI!

STACJA OBORNIKI!!!

14.03.2015

CZAS ZACZĄĆ ROBIĆ WAŻNE RZECZY!!!

Zaczynajmy zatem!

Już w najbliższą niedzielę, Paweł Chustak "chusti", z koncertem ewangelizacyjnym w Obornikach Wielkopolskich. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego. Koncert w ramach rekolekcji parafialnych we współpracy z ruchem PUSTYNIA MIAST (SWE). Zapraszamy od godz. 15.55 ;) Wstęp za jedno "Zdrowaś Maryjo" ;) Do zobaczenia.

POWRÓT ARCHANIOŁA

05.03.2015

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, które płynęło od Wielu z Was, a po tym jak pierwsza, skromna "Edycja próbna" koszulki ze św. Michałem Archaniołem ostatecznie zniknęła u Ludzi, budząc zainteresowanie u Innych, zdecydowałem się ją wznowić. I oto jest:) Dzisiaj odebrałem i polecam nadal świetną jakościowo koszulkę dla ODWAŻNYCH CHRZEŚCIJAN, tym razem również w kroju damskim!!! Polecam zatem serdecznie św. Michała Archanioła (przód) z modlitwą egzorcyzmu (tył) na koszulce koloru czarnego, w rozmiarach damskich i męskich S-XXL. Ponieważ, tym razem udało się taniej ją wykonać, dlatego proponuję ją za 30,00 zł od sztuki. Zainteresowanych proszę o kontakt: chusti@op.pl lub tel. 694 245 780

WAŻNY GŁOS

04.03.2015

Zachęcamy wszystkich naszych sympatyków, do oddawania głosów na piosenkę "W ciszy"; To na Liście „Złota Dziesiątka Radia Warszawa”. Program prowadzi Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania: http://radiowarszawa.com.pl/2014/07/glosuj-na-przeboje-radia-warszawa/ Wcześniej informowaliśmy Was, że głosy na ten utwór można również oddawać na stronie Radia Victoria, lista "Do potęgi". Zapraszamy do oddawania WAŻNYCH GŁOSÓW :) potem będzie co ma być. Z pozdrowieniami.

KONCERT(OWO)!!!

01.03.2015

Sympatyczna Kasia ze Skierniewic, informuje, że piosenka "W ciszy" nieźle poradziła sobie w Radio Victoria, lokując się na 4 miejscu Listy przebojów. Kasiu! Wielkie dzięki za informację. My tym czasem pragniemy wszystkich Was poinformować, że na stronie, w linku VIDEO, pojawił się obszerny zapis koncertu z Oświęcimia. Koncert ów, w dużej mierze ukazuje mój/nasz charyzmat ewangelizowania muzyką. Zapraszamy do oglądania i słuchania. Uwaga!!! Nowość!!! Wytrwali, odnajdą tam premierowe wykonanie piosenki "Pod prąd". Z Bogiem.

"W CISZY" NA RADIOWEJ LIŚCIE

25.02.2015

Dobre wieści przychodzą do nas tym razem z Radia Victoria. To w tej stacji, w propozycjach do Listy przebojów, pojawiła się piosenka "W ciszy". Listy można słuchać w piątki po 18.00 na antenie Radia (Łowicz, Skierniewice) i w Internecie na www.radiovictoria.pl Głosy można przesyłać na adres: emisja@radiovictoria.pl Zapraszamy zatem do wspierania utworu Waszymi głosami.

UCZYŃ ZE MNĄ DOBRO!!!!

23.02.2015

Kochani Przyjaciele, Znajomi, Sympatycy, Ludzie dobrej woli. Piszę, bo pojawiła się ogromna szansa na uczynienie WSPÓLNEGO, OGROMNEGO I WYMIERNEGO DOBRA :) Ania i Mariusz z Gdańska, to od blisko 20 lat, moi serdecznie Przyjaciele; są dla mnie niczym siostra i brat. Piękni i dobrzy ludzie. Od września, wspólnie przeżywamy chorobę ich córki Hani. Naszą przyjacielską relację ubogaca pięknie fakt, że Hania i mój syn Mikołaj, urodzili się tego samego dnia i roku, w uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, tj. 26 sierpnia 2008 roku. Mikołaj wczesnym rankiem, za to Hanka, to w pełni "Maryjna kobitka", bo urodzona w godzinę Apelu jasnogórskiego o 21.00. Wspólnie prosimy wszystkich Tych, którzy jeszcze nie rozliczyli PITów, o przekazanie 1%-ta na leczenie i rehabilitację Hani. To nic nie kosztuje!

Wszelkie potrzebne informacje przesyłam w dołączonym dokumencie.

Tych, którzy chcą rodziców Hani wesprzeć "inną, dodatkową kwotą" odsyłam do zamieszczonego we wspomnianym dokumencie numeru konta. To subkonto Ani i Mariusza, zatem gwarancja, że wszelkie dodatkowe kwoty trafią bezpośrednio na ich prywatne konto. Pozdrawiam. Dziękuję. Podzielcie się proszę tą informacją z innymi.

Błogosławionego Czasu Łaski życzę.

chusti1% dla Hanusi

CZAS ŁASKI!!!

21.02.2015

Kochani. Pan Bóg daje nam szczególny moment, który śmiało nazywać możemy CZASEM ŁASKI. U progu Wielkiego Postu, pozdrawiamy Was serdecznie, w nadziei, że ów Czas, wszystkim nam uda się wypełnić dobrem i mądrze przeżyć. Życzymy nam wszystkim umocnienia wiary i wytrwałości w wielkopostnych postanowieniach, pamiętając, że wszystko ma sens wtedy tylko, gdy za piątkiem Chrystusowych cierpień, dostrzegać będziemy niedzielę Chrystusowego Zmartwychwstania. Życzymy zatem Błogosławionego Czasu Łaski!!!

Ciekawych „co u nas?” informujemy, że w minioną sobotę, odbyliśmy w Bydgoszczy Dzień Skupienia, wprowadzający nas w tegoroczną działalność ewangelizacyjną. Na stronie pojawiły się pierwsze terminy koncertów i warsztatów. Zamykamy powoli pomysły utworów na nową płytę (na tę trzeba będzie jeszcze poczekać), ale premierowo grać je będziemy podczas spotkań z Wami; wśród premier: „Drogi 2”.

Prawdopodobnie jeszcze w marcu pojawi się wznowiona koszulka ze św. Michałem Archaniołem; tym razem także w wersji dla pań ;) Cierpliwości. A gdyby Ktoś z Was zechciał wesprzeć nas w nagraniu i wydaniu płyty.... bo ma możliwości i chęć podzielenia się dobrem, to polecamy się serdecznie. W tej sprawie o kontakt prosi Chusti (tel. 694 245 780). Z Bogiem.

JEST BOSKO!!!

16.08.2014

Właśnie wróciliśmy z Oświęcimia (Festiwal Jackowe Granie); ludzie, atmosfera... był DUCH!!! Z Bożą pomocą działy się tam wielkie rzeczy. Wszystkim, za wszystko ogromnie DZIĘKUJEMY! W GALERII ZDJĘĆ prezentujemy "kilka chwil zatrzymanych na pikselach". A już teraz zapraszamy na kolejne sierpniowe spotkania. Tym razem podczas "Boskiego Festiwalu" w Trzcińcu i podczas "Spotkania z Matką Radosną" w Zakrzewie. Do zobaczenia.

10 PYTAŃ DO CHUSTIEGO

24.06.2014

Dzisiaj, na portalu www.bosko.pl, ukazał się wywiad z cyklu: "10 pytań do..." Tytuł tego wydania brzmi: 10 pytań do Pawła Chustaka "Chustiego". Zainteresowanych odsyłam na stronę portalu.

...czyli powiem coś (O)sobie.

NARÓBMY TROCHĘ RABAAAANNNuuu!!!

23.06.2014

Za nami kolejne koncerty. Tym razem w Skierniewicach i w Kazimierzu Biskupim. Wszystkim, za wszystko składamy ogromne podziękowania. Był DUCH i działo się wiele dobrego. Teraz odliczamy niecierpliwie kolejne dni do spotkania z Wami; tym razem w Chełmnie, podczas II Festiwalu Piosenki Religijnej "W ramionach Matki". A wcześniej, bo już 29 czerwca 2014 r., na STARYM RYNKU w Poznaniu (od godz. 13.00) TROCHĘ RABAAAAANuu narobią "siewcy" z Poznania. W ramach tej plenerowej ewangelizacji pojawi się widowisko "NIEBO – ZIEMIA" oparte na tańcach hebrajskich z elementami improwizacji i "zasiewem Słowa Bożego". Tu wybrzmi również moja kompozycja (co jest źródłem radości wielkiej) p.t. "Wspaniały jest majestat Twój". Serdecznie polecam to wydarzenie i proszę o modlitwę za autorów widowiska. Ja tam będę.

"W CISZY" c.d.

13.06.2014

Piosenka od wczoraj obecna jest na LIŚCIE Z MOCĄ. Wszystkich sympatyków odsyłamy na stronę internetową listy (www.listazmoca.pl) i zachęcamy do oddawania głosów na nasz utwór. A już w poniedziałek (16 czerwca), w poznańskim Radio Emaus, w audycji "Muzyka chrześcijan" (po godz. 19.00) opowiem o swoim powrocie, o aktualnych działaniach i planach na przyszłość oraz o przygotowywanej płycie. (www.radioemaus.pl)

O "W CISZY" ZROBIŁO SIĘ GŁOŚNO!

11.06.2014

Piosenka, po tym jak została premierowo zaprezentowana w mediach, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy. To dla nas ogromna radość. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy sympatii i dobre słowa, które towarzyszą Waszej ocenie utworu. Pragniemy poinformować, że od 16 czerwca, utwór "W ciszy" będzie PIOSENKĄ TYGODNIA w Radio Niepokalanów. Chętnych odsyłamy "na fale Radia" lub do internetu: www.radioniepokalanow.pl . "W ciszy" z pewnością pojawi się podczas naszego koncertu w Skierniewicach; ten, już w Boże Ciało, od godziny 14.00, na Rynku Głównym miasta. Zapraszamy serdecznie.


DUCH tam będzie!!!

PREMIERA "W CISZY"!!!

07.06.2014

Z największą przyjemnością, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, "oddajemy w Wasze ręce" nasz nowy utwór, p.t. "W ciszy". Życzymy pozytywnego odbioru i dobrych wrażeń, a w tych dniach, szczególnie pełnego umocowania w Duchu Świętym; wszak to On prowadzi nas za rękę.

Link do utworu:

https://soundcloud.com/pawe-chustak-chusti/w-ciszy

BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA POŻYTEK.

21.05.2014

Z wielką radością, pragnę poinformować, że dzisiaj, w studio Grzegorza Kopali w Poznaniu, rozpoczęliśmy pracę nad płytą, która mamy nadzieję, ukaże się jesienią tego roku. Nagraliśmy pierwsze dźwięki do utworu „W ciszy”, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę Zesłania Ducha Świętego (8 czerwca). Tego dnia, utwór premierowo pojawi się w radio i „na żywo”, podczas naszego koncertu w Lesznie.
Proszę. Wspierajcie modlitwą działania nas wszystkich, tak, by wszystko co robimy, podobało się Bogu i służyło ludziom.

A SKĄD TO I DOKĄD PROWADZI?

04.04.2014

A skąd to...    

W wielkim skrócie. W lipcu 2011 roku, zespół STRÓŻE PORANKA zawiesił działalność. Za to dzisiaj ... „Zielony” (stróżowy basista) i ja, zaprosiliśmy do współpracy młodych, zdolnych muzyków, i wspólnie kontynuujemy to przerwane dzieło, jako:
Paweł CHUSTAK "chusti".

Mimo zmiany nazwy, zapewniam; pozostał ten sam duch, te same treści, ten sam radosny przekaz i energia, które towarzyszyły tamtej działalności. Muzyka, którą się dzielę, to  nadal "muzyka serca" rodząca się z doświadczeń wiary. Jest w nas chęć działania i dzielenia się. Ludzie pomagają. Pan Bóg błogosławi. Jest dobrze i dobrze będzie.
Przed nami: spotkania z Wami, muzyczne premiery i praca nad nową płytą :)
Szczegóły wkrótce.

…i dokąd prowadzi?


BÓG WIE!!!

OD POCZĄTKU

02.04.2014

Dzień 2 kwietnia, to dla mnie, dla Wielu, data szczególna. To tego dnia, narodził się dla NIEBA i poszedł do DOMU OJCA, Jan Paweł II; dzisiaj błogosławiony; święty już wkrótce!
Dzień z takim patronem (…), no cóż, trudniej o lepszy moment na powrót.

Byłem na PUSTYNI.
Lecz pustynia, to nie jest dobre miejsce do ŻYCIA.
Tak wiele znaczy dla mnie, móc napisać: WRACAM!

CHWAŁA NIECH BĘDZIE BOGU W TRÓJCY JEDYNEMU. AMEN.

Błogosławiony Janie Pawle II, oręduj za NAMI!

KONCERTY


znajdź mnie na

kontakt

  • Paweł Chustak "chusti"

    tel: 694 245 780

    email: chusti@op.pl

© 2014 Paweł Chustak “chusti” - Wszelkie prawa zastrzeżone - projekt:maciek-design